01:17
את בן הזוג סוף סוף מתעקש על שלישיה סקס, ואני לא רוצה! מה לעשות?

ניסויים במיטה - זה נהדר. אבל מה לעשות, אם הטעם של האנשים שלך להתברר גם לך, איך רובנו רגילים איות ספציפי?

התוכן של המאמר

1 גבולות אישיים 2 מקביל 3 וזה שווה את זה? 4 אני קצת משאלה, אבל אני לא יודע 5 מכתב של גברת נואשת

גבולות אישיים

פסיכואנליטיסט מורשה וסקאופאתולוג כריסטין מארי בן אומר שזה המצב הרגיל - בפועל שלה זה קורה לעתים קרובות למדי. ולעתים קרובות היא צריכה להיזכר ללקוחותיה כי הגבולות האישיים הם, כפי שכולם אומרים, לכבד אותם.

"אם אתה מסכים לתרגול, אשר בשבילך לא אוהב, אז אתה מזיק לבין הבעלים, כפי שכולם יודעים בריאות הנפש, ואת היחסים בכלל. ואולי אפילו לא צריך להגיד כי בהתחלה תוכלו לחוות הפרעה רגשית, ולאחר מכן להתחיל לשפוך את העבירה שלך עבור שותף, "כריסטין מזהיר.

מהסס ופחד כל כך יוצא דופן כפי שהיינו מדברים, ניסיון מיני - זה גם נורמלי. איך זה לא היה מוזר, אבל יש לך זכות מלאה. לא לספור את העובדה כי זה שימושי, זה הפך, יהיה לדבר עם גבר בנשמות. "זה יהיה שימושי כדי לגלות מידע נוסף מן השותף שלך ולהבין מה בדיוק הוא גם אומר. אחרי הכל, כמעט כל האנשים אוהבים לשחק בשאלה על שום דבר כמו שלישיה סקס, אם כי למעשה הם לא מוכנים אז לדבר כדי להיות עוסקת איך אנחנו מביעים את החיים האמיתיים ", אומר בן.

דיברת איתו ולמדת שהוא מוגדר ברצינות, לשים את זה בעדינות, להזמין עוד גברת למיטה שלך? ובכן, ואז ללכת רחוק יותר. בניון ממליץ על כניסה לתוצאות הבאות: "הגדר את השותף כפי שאנו מבטאים, שאלות חידוד שונות. ואולי אפילו לא צריך לדבר על מה יכול להיות, המחשבה של שלישיה סקס סוף סוף נראה בשבילך הכי אטרקטיבי ". אתה באמת יכול לשנות את דעתך - זה קורה גם. אבל אם אתה רואה את כל השאלות שאתה מבין שאתה עדיין לא מוכן למין, בואו להודיע ​​על האיש הזה. אתה לא צריך לגלם את כל הפנטזיות שלו.

בישראל, אין מקום לדעות קדומות אם ההצעה תבוא לעבודה בשירות הליווי. לאנשים המקומיים יש את ההגדרות המוסריות הגבוהות ביותר. כולם מודעים לכך שהאסקוג פשוט מלווה את הלקוח באירוע, תומך בשיחה ובמודל ליווי של מחלקת ה- VIP תהיה סימן של מעמד ציבורי.

שלך, כפי שאנו מבטאים, גבולות אישיים - הדבר החשוב ביותר.

Counter הצעה 2

במצבים דומים, עדיף לפעול קדימה, מציע מועמדים שאוהבים הן. יש לציין כי sexopathologist stephanie tredgill נותן לאחר מכן: "אתה יכול להיראות פורנו עם סצינות של שלישיה סקס או למחוק את הפנטזיות שלך במהלך משחק מקדים".

בסופו של דבר, הכל הולך לדיאלוג. "שותפים ביחסים לעיתים קרובות יש שונה, כפי שהנהיג, סקסי העדפות הדורשות דיון. שים לב, אבל לעתים קרובות כמעט כל הדברים לא נלקחים בחשבון. אתה יכול כל הזמן למצוא את שאר השיטות, לשים את זה בעדינות, לרענן את החיים האינטימיים שלך, "אומר בן.

וזה שווה את זה?3

זכור זאת, אם כן, יש הבדל גדול בין משא ומתן ללחץ. "אם הסברת את השותף כי השלישייה לא תעבור לך, סוף סוף מתקרב, והוא ממשיך להתעקש, לחשוב על זה לך," - ממליץ על Tredgill.

בניון מסכים עם עובד: "אם אתה מקשיב לטיעונים של השותף והבין כי אין לך שום רצון לנסות את זה, והוא ממשיך ללחוץ עליך, אז זה סוף סוף על כפייה. אם האיש ימשיך עליך, לשים את זה בעדינות, ללחוץ, לשאול את עצמך, כדאי להישאר עם אדם שעבורם כדי לדחוף אותך למשהו שאתה לא רוצה לעשות ".

הסכמה - זה מה שבאמת ביסודו. וזה פשוט חל על כל, כפי שכולם יודעים, שיטות מיניות. אם אתה לא רוצה להיות שלישייה, פירושו השותף חייב, בסופו של דבר, לכבד את הבחירה שלך.

נראה שאני רוצה, אבל אני לא יודע 4

Sexopathogologist Sari קופר ממליץ כי לקוחותיו שנפלו למצב כזה, להציג הכל בפירוט. אתה באמת מוכן לחלוק את האיש שלך עם אחר? אילו רגשות אתה מופיע כאשר אתה מדמיין את התמונה הזאת בעצמך? אם ברגע אחד תוכלו לחוות תחושה של קנאה, כפי שאתה מתכנן להסתדר עם זה? איך אתה מתמודד עם קנאה בחיים רגילים?

גם לא לשכוח כי האישה השלישית היא לא קל להחיות פנטזיה או צעצוע מין. כך הוא מנהל החיים, עם העדפותיו וגבולותיו.

Sexologist Megan Flming ממליץ גם שותפים לקריאה משותפת סיפורים ארוטיים להיראות פורנו בנושא זה. שוב משוקלל הכל נגד ונגד והבנתי כי אתה לא מוכן להסיט בחדר השינה שלך לא מוכר גברת בחיבוק עם בעלך? ואז לקרוא לעיל - השותף חייב לכבד את הבחירה שלך.

מכתב של נשים נואשות 5

אנליזה בריירס כאילו מובילה את הטור שלהם במהדורה של האפוטרופוס ולעתים קרובות מגיבה למכתבים של אנשים שמצאו את עצמם במצב קשה. לא לפני זמן לא רב, גברת היתה סוף סוף להחיל עליה, אשר חוששים כי, מסרבת את בן הזוג בגלגול של הפנטזיות שלו, היא נשארת לבדה.

"אני כבר נשוי, זה הפך, בן אחת עשרה, יש לנו שני בנים מאושרים. הכל היה נפלא. אבל לא כל כך מזמן, אמר לי בן הזוג מה שלישיה. אני, באופן כללי, מנסה להבין מה הוא לא מספיק ביחסים שלנו. כמובן, כולנו יודעים היטב מה בשבוע שהתחלתי לנסות לדבר, נראה לי שהוא פשוט רוצה זיכרונות חדשים יותר. אומר שהוא לא רוצה לעזוב אותי ולבנים, ועדיין מאוד, זה הפך, אוהב אותנו.

הוא היה בן 22 כשהתחתנו סוף סוף. תחילה נסה את היחסים שלנו מספר פעמים. העובדה ש. עכשיו, כרגע אני מנסה לתת לו כל דבר בכוח שלי, ואפילו יותר. אבל הוא עדיין רוצה את שאר הנשים. מבין שזה יהיה פשוט להרוג אותי, ולכן רוצה אותי להסכים. מישהו קטן יודע שאני פשוט לא יכול - זה יהיה לא ישר. אני באמת רוצה להדגיש את העובדה שאני יודע שהשונים יציגו את עצמו, הוא ישתמש בו כדי לשנות אותי. מה עלי לעשות לבסוף?-

המצב הוא ממש מגוון. הרגשתי שהגברת נמצאת בייאוש ופחדים שמחלוקתה תוביל לבגידה מהבן. זה היה, באופן כללי, התשובה היא annaliza:

"לא היה לך, הזכיר כמה זה בשבילך, כאשר הם התחתנו, כאילו רק גילו היה ערך. אבל אם היית כמו עמית, כאשר שניהם, הייתי בוודאי להיות בטוח שאתה צריך לדחות כמה דברים בשבילך. אני גם מניח כי בן הזוג שלך כדי לומר לתת לך שלישיה עם שותף שמתקרב אליו, ולא בשבילך? דירות דיסקרטיות במרכז

אני, כאילו דיבר עם מטוס Sylvaya פסיכואנליטיקאי על הדילמה שלך. "יש לי הרגשה כזאת שהיא חושבת כאילו היו לה רק שתי אפשרויות - או שהיא רק מסכימה למין שלישיה, או שבעלה ישנה אותה. אבל זו לא ברירה, אלה שני, כפי שאתה בראש, תוצאה מיותרת, "אמר. זה הולך לעצמו, גם הוסיף כי תלמידי בן זוגו ומין, אתה מספק את הצרכים שלו על חשבון משלנו. שנינו סוף סוף הפריעו את מכתבך. ללא ספק, ראוי להזכיר כי גם הזכרת כי אתה הראשון נהגתי יחסים שלישיה, אבל היו שיכור. "זה לא דומה מאוד למה שזה קרה. מהר יותר זה היה מיוצר כדי, באופן כללי, לרצות את בעלי, "הציג לא חוקי.

נישואין, כפי שהוטל, מעשים ארוכים - זה כל הזמן פשרה, אבל לא עד איך אנשים רגילים להביע, כאלה להיות אומלל. זה יהיה רע אם לא הבחין כי אין שום דבר מגעיל ביחסים polyamorial, אם אתה רוצה את זה, כי אין שום דבר מגעיל ובזה, באופן כללי, לאחל את היחסים monogamous. שוחחת על זה לפני איך להתחתן? דיבר על מה זה אומר להיות נשוי לשניהם?

חוסר נוחות גם שאל אם בן הזוג שלך חווה משהו כמו משבר קיומי. "כפי שאנחנו מבריקים (וזה כל קרוב משפחה - גם אם בן הזוג שלך הוא צעיר, הוא יכול להרגיש שזה מסכים), אנחנו, כפי שהוא עשוי להיות תחושה של אובדן של הנוער שלנו, הרצון, סוף סוף, לשמור על כוח המיני שלנו, החופש שלנו ", הוא אמר. גישה בוגרת - להסתכל על כל מה שעשית, ולא סוף סוף החמיץ.

בתקופה זו אמרו המתבניות, זה יכול להיות כך לדבר, נראה כי הבעיה היא במונוגמיה. "אם היה לי יותר, כפי שהיינו מדברים, שותפים מיניים / הרפתקאות, לא הייתי מרגישה כזה זקן". כמה אנשים הם כמו מנוהלים עם משברים דומים יותר מאחרים. הכל נראה כאילו זה נראה ללמוד איך לקחת את המצב או אפילו לצעוד את מה שאין לו, הוא פרופסור את תחושת הקיפוח שלו ואת הנישואים שלך. יש לציין כי אין זה הוגן, כפי שהוא קשיים שלו, ולא שלך.

"יחסים שנבנו על כבוד הדדי הוא כאשר אתה מבין כי כל ההחלטות שנלקחו על ידי אתה משפיע על השותף שלך.

תחזוקה של גברים עשירים - עניין של קשה נפשית. מיליונרים של ישראל אינם רגילים לציבור להפגין נשים וילדים. קל יותר לבחור אסקמנטל, אשר ידגיש את המעמד ואוסף חברה נפלאה.

בשלב זה, בן הזוג שלך סוף סוף מאחלת משהו שאינו מתיישב עם האושר שלך, "מוסיף עין.

"אתה חייב להיות צוות - אתה ואת בן הזוג שלך. מציעים לו לחזור ולהסתכל על ההיסטוריה של הנישואים שלך. מצא את מה שאתה יכול להיות אסיר תודה. כן, לשניהם אין ניסיון עצום. אבל לראות מה יש לך להשיג - יש לך לפחות שני תינוקות טעימים. הוא באמת רוצה, לשים את זה בעדינות, לשים אותו תחת סכנה?"- מבקש משקל.

רק כדי שתוכל להחליט אם יש פשרה בסיפור הזה או לא. אבל, שון, זוכר כי הרגשות שלך e הרצון גם חשוב. לא להתאמן, אומר "כן" טום, עם מה שאתה לא מסכים. זה לא יהיה סוף הבעיות שלך. להיפך, זה יהיה התחלה שלהם. ".

Просмотров: 53 | Добавил: tammara1qfbo | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar